У Великобританії пообіцяли застосувати «акт Магнітського» після Brexit

<p>Глава МЗС Британії розповів, що раніше ознайомився з досвідом Канади в сфері застосування «акту Магнітського» Об этом сообщает <a href=omission.in.ua со ссылкой на СМИ.

— У Великобританії пообіцяли застосувати «акт Магнітського» після Brexit">

Глава МЗС Британії розповів, що раніше ознайомився з досвідом Канади в сфері застосування «акту Магнітського»

Активи порушників прав людини будуть заморожені у Великій Британії, а самим власникам активів буде заборонено в’їжджати на територію Сполученого королівства


Велика Британія після виходу з Євросоюзу має намір ввести в дію так звану поправку Магнітського до закону «Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей».


Про це в статті для The Sunday Telegraph повідомив британський міністр закордонних справ Домінік Рааб.


Міністр розповів, що раніше ознайомився з досвідом Канади в сфері застосування «акту Магнітського». За його словами, активи порушників прав людини будуть заморожені у Великій Британії, а самим власникам активів буде заборонено в’їжджати на територію Сполученого королівства.


Рааб попередив, що порушникам заборони, які, за його словами, наживаються на інших людях і застосовують тортури, не вдасться сховатися у Великій Британії.


«Список Магнітського» був розроблений у 2012 році у Вашингтоні. У ньому визначено коло осіб, причетних до смерті юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського в московському СІЗО.

Акт Магнітського передбачає візові та фінансові санкції відносно ряду російських чиновників. У чорний список потрапили ті, хто відповідальний за позасудові розправи, тортури та інші брутальні порушення прав людини. Аналогічні юридичні норми були схвалені в Естонії в 2016 році, в Канаді і Литві – в 2017-му і в Латвії – в 2018-му.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-velikobritaniji-poobicyali-zastosuvati-akt-magnitskogo-pislya-brexit-617247.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя