Влада Ірану відпустила українського туриста, якого було затримано через дрон

<span>Влада Ірану відпустила Артемія Суріна</span> — Влада Ірану відпустила українського туриста, якого було затримано через дрон
Влада Ірану відпустила Артемія Суріна
Зараз мандрівник знаходиться в Азербайджані, звідки планує продовжити подорож Об этом сообщает 1ak.in.ua со ссылкой на СМИ.


Українського блогера і туриста Артемія Суріна звільнили з іранської в’язниці. Про це повідомляє пресслужба посольства України в Республіці Іран у середу, 10 липня.


У посольстві наголошують, що ця спецоперація вдалася завдяки професійним та злагодженим діям співробітників посольства, а також взаємодії з вищим політичним керівництвом Ірану.
2361849


«Ми цінуємо цей дружній жест з боку керівництва Ірану. Зайвий раз переконуюся, що незважаючи на складність і делікатність питань, що виникають у процесі роботи, нас чують, до нас прислухаються і ми отримуємо підтримку на найвищому політичному рівні Ісламської республіки Іран», — сказав посол України в Ірані Сергій Бурдиляк.


Нагадаємо, 8 липня стало відомо, що в Ірані заарештовано громадянина України Артема Суріна, який здійснює навколосвітню подорож.


До слова, 4 липня піхотинці Великої Британії, поліцейські та митні органи Гібралтару затримали танкер Grace 1 під панамським прапором, яким Іран, імовірно, в обхід санкцій Євросоюзу перевозив нафту до нафтопереробного заводу Баніяс у Сирії. Серед екіпажу затриманого біля Гібралтару іранського нафтового танкера Grace 1 виявилися громадяни України.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vlada-iranu-vidpustila-ukrajinskogo-turista-yakogo-bulo-zatrimano-cherez-dron--608795.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя